Gymnastikudvalg

Gymnastikudvalg

Ved spørgsmål ang. gymnastik kan udvalget altid kontaktes


henningFormand

Henning Dejgaard
27 12 47 47
dejgaard@bbsyd.dk
(Annoncering, PR, hjemmeside)

Kassererbente N
Bente Nørtoft
26 30 32 48
bente@lykkegrd.dk


birgitSekretær

Birgit Larsen
21 74 39 89
Birgit.jan.larsen@gmail.com
(Billeder, medlemslister)

jens henrikMedlem
Jens Henrik Lykke Mortensen
jhlykke@hotmail.com
(Kurser, udtalelser, instruktører)

nimMedlem
Niels Erik Nim
40 20 10 48
Staal.nim@mail.dk
(Nøgler, redskaber, medlemslister, “Blæksprutte)

Medlem
Gitte Stebel
22 62 47 52

g_christensen@hotmail.com
(Instruktørmøder)

majbrittMedlem
Maj-Britt Troelsen
40 82 45 39
Jantroelsen@bbsyd.dk
(Instruktørmappe)